Zobaczcie zwiastun GRIS. To może być platformówka roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Gris
Gris

Firmy Nomada Studio i Devolver Digital zaprezentowały dziś zwiastun GRIS – artystycznej gry platformowej, która zostanie wydana w grudniu na Nintendo Switch oraz komputery PC. Tytuł ma być zupełnie wolny od niebezpieczeństw i frustracji związanych z wysokim poziomem trudności. Gra bowiem skupia się głównie na eksploracji szczegółowo dopracowanego, dwuwymiarowego świata. W GRIS nie zabraknie również „lekkich” zagadek i sekwencji typowo platformowych.

Tytułowa Gris to pełna nadziei, zagubiona dziewczyna, która próbuje poradzić sobie z bolesnymi doświadczeniami. Jej podróż przez ból i smutek odzwierciedla jej sukienka, w której bohaterka odnajdzie coraz to nowe możliwości nawigowania po pozbawionym kolorów świecie. Wraz z rozwojem historii Gris będzie dojrzewała emocjonalnie i zacznie postrzegać otaczającą ją rzeczywistość w inny sposób, a jej nowe umiejętności pozwolą odkryć niezbadane wcześniej ścieżki.

Jeśli macie wątpliwości czy GRIS jest grą wartą uwagi, to prezentowany poniżej zwiastun powinien je rozwiać.  Produkcja Nomada Studio zapowiada się na prawdziwą artystyczną perełkę.

Zwiastun GRIS

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów