Zobacz zwiastun Shadow of the Tomb Raider. Już można składać pre-order

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Shadow Of The Tomb Raider
Shadow Of The Tomb Raider

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami (czytaj), pojawił się dzisiaj w sieci pierwszy pełny zwiastun Shadow of the Tomb Raider. Co prawda miał on zostać oficjalnie zaprezentowany o godzinie 14:00, ale Microsoft nie wytrzymał presji i się nieco pośpieszył (zobacz). Nowe przygody Lary Croft, będą najmroczniejszą odsłoną serii, a jej akcja będzie się rozgrywać na terenach dawnej Mezoameryki, gdzie rozwijały się cywilizacje Majów i Azteków.

Na pełnym akcji materiale widzimy jak Lara biegnie przez dżungle, skacze do wody, rozprawia się z wrogami, a na końcu przerywa brutalny ceremoniał składania w ofierze młodego chłopaka. Na ostatnim ujęciu prezentującym ranną Croft, widać jak dziewczyna zmieniła się od ostatniej odsłony.

Gra Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje 14 września 2018 roku w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale już od dzisiaj można na nią składać zamówienie przedpremierowe.

Zwiastun Shadow of the Tomb Raider

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów