Zobacz premierowy zwiastun GRIS

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Gris
Gris

Wydawca Devolver Digital oraz producent Nomada Studio, opublikowali dziś premierowy zwiastun gry GRIS. Ta przepiękna eksploracyjna przygodówka zadebiutuje już jutro na PC oraz konsoli Nintendo Switch.

GRIS to artystyczna produkcja, w której rozgrywka jest absolutnie wolna od niebezpieczeństw i frustracji związanych z wysokim poziomem trudności. Gameplay skupia się na eksploracji przepięknie zaprojektowanego świata i oferuje proste zagadki oraz sekwencje platformowe. Wyzwania wymagające umiejętności gracza, będą opcjonalne i dostępne, dopiero gdy główna bohaterka odkryje więcej umiejętności.

GRIS opowiada historię zagubionej dziewczyny, która próbuje poradzić sobie z bolesnymi doświadczeniami. Nastrój bohaterki będzie wyznaczany przez kolor jej sukienki. Wraz z rozwojem historii, dziewczyna będzie dojrzewała emocjonalnie i inaczej postrzegała otaczającą ją rzeczywistość.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów