Przepiękna platformówka GRIS zadebiutuje jeszcze w tym roku

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Gris
Gris

Deweloper Nomada Studio oraz wydawca Devolver Digital, ogłosili dziś, że artystyczna platformówka GRIS zadebiutuje 13 grudnia na PC oraz Nintendo Switch.

Produkcja jest kompletnie wolna od niebezpieczeństw i frustracji związanych z wysokim poziomem trudności. Skupia się bowiem głównie na eksploracji przepięknie zaprojektowanego świata i oferuje proste zagadki i sekwencje platformowe.  Wyzwania oparte o umiejętności graczy będą zupełnie opcjonalne i dostępne, dopiero gdy główna bohaterka odkryje więcej umiejętności.

Gra opowiada historię zagubionej we własnym życiu dziewczyny, która próbuje poradzić sobie z bolesnymi doświadczeniami. Jej nastrój podczas podróży odzwierciedla jej sukienka. Wraz z rozwojem historii, tytułowa Gris będzie dojrzewała emocjonalnie i zacznie postrzegać otaczającą ją rzeczywistość w inny sposób, a świat wokół niej zacznie nabierać kolorów.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja filmu https://t.co/WpUILAwpTx https://t.co/kZ9vadTots
Dragon Ball FighterZ doczekał się edycji Deluxe https://t.co/O0SllMUTk9 https://t.co/xHRvA3E7GU

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch