Sprzedaż GRIS przekroczyła 300 tys. kopii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Gris
Gris

Wydawca Devolver Digital oraz deweloper Nomada Studio, mają powody do świętowania. Gra GRIS, która debiutowała w grudniu zeszłego roku na PC i Nintendo Switch, rozeszła już się już w liczbie 300 tys. kopii. Z tej też okazji twórcy postanowili uczcić sukces specjalną aktualizacją. W jej skład wejdą grafiki koncepcyjne oraz cyfrowa ścieżka dźwiękowa. Gra jest także dostępna z 15% zniżką w Nintendo eShop, Steam, Humble Store, and GOG.

GRIS to dojrzała platformówka z przepiękną oprawa graficzną. Wcielamy się w niej zagubioną dziewczynę, która próbuje poradzić sobie z bolesnymi doświadczeniami. Wraz z rozwojem historii tytułowa Gris dojrzewa emocjonalnie i zaczyna postrzegać otaczającą ją rzeczywistość w inny sposób, a jej nowe umiejętności pozwolą odkryć niezbadane wcześniej ścieżki.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów