Zobacz oficjalny plakat serialu Wiedźmin

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Plakat Serialu Wiedźmin
Plakat Serialu Wiedźmin

Netflix zaprezentował oficjalny plakat serialu Wiedźmin, który zadebiutuje na amerykańskiej platformie już 20 grudnia. Na grafice przedstawiono trójkę głównych bohaterów – Geralta z Rivii, Yennefer i Ciri, na tle mapy Kontynentu.

Plakat Serialu Wiedźmin

Plakat Serialu Wiedźmin

Fabuła serialu Wiedźmin została oparta na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego. Jej głównym bohaterem jest Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, który stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż prawdziwe monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill, Yennefer zagra Anya Chalotra, a młodziutka Freya Allan wcieli się w postać Ciri.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów