Zobacz nowy zwiastun GRID

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Grid
Grid

Firma Codemasters opublikowała dzisiaj zwiastun nowej odsłony kultowej serii GRID. Wyścigi zdobyły w tym roku tytuł Best Racing Game na sierpniowych targach Gamescom 2019, co zwiastuje produkcję najwyższej jakości. Na materiale zaprezentowano wiele tras i aut, a także dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe i uroki jazdy w różnych porach dnia.

Już w dniu premiery będą dostępne 104 zawody, w tym wyzwania FA Racing Esports i pojedynek z dwukrotnym mistrzem świata F1 – Fernando Alonso. W ramach GRID World Series zmierzymy się z odwiecznymi rywalami z zespołu Ravenwest. Bogactwo tras jest w grach wyścigowych bardzo istotne. W nowym GRID otrzymamy do dyspozycji ich ponad 80, zlokalizowanych w 12 lokacjach. Ponad 400 typów charakterów u kierowców SI, od agresywnych, poprzez umiarkowane, do nieprzewidywalnych sprawi, że każdy wyścig z nimi będzie niezapomnianu.

Chris Smith, GRID Game Director w Codemasters, zapewnia, że nowa odsłona jest tworzona w duchu serii:

Nasz zespół chciał oddać ducha pierwszego GRIDa, który w swoich czasach zrewolucjonizował gatunek, wprowadzając takie rozwiązania jak wyjątkowo precyzyjne sterowanie czy możliwość cofnięcia czasu. Chcemy stworzyć grę opartą na trzech głównych wartościach: przystępności i możliwości wyboru, unikalnych historiach z toru wyścigowego i pogoni za chwałą. Wszystkie te aspekty pokazujemy w najnowszym trailerze” – powiedział

GRID pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC już 11 października 2019.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów