Znamy daty zamkniętej bety The Crew 2

| @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
The Crew 2
The Crew 2

W dniu dzisiejszym Ubisoft ujawnił daty zamknętej bety nowej gry wyścigowej – The Crew 2. Zamknięta beta potrwa od 31 maja, godziny 10:00, do 4 czerwca, godziny 10:00, na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz kompuetrach osobistych z systemem Windows. Od dzisiaj można się zapisywać do zamkniętych beta testów pod adresem thecrewgame.com/beta. Wybrani gracze będą mogli cieszyć się grą już 29 maja.

W trakcie zamkniętej bety, gracze będą mogli rozegrać pierwszy poziom systemu postępów, rywalizując w wyścigach we wszystkich czterech dyscyplinach – Street Race, Rally Raid, Powerboat i Aerobatics. Całość rozgrywać się będzie we w pełni odtworzonych Stanach Zjednoczonych, na lądzie, wodzie i w powietrzu. Gracze mogą użyć funkcji Fast-Fav i natychmiast przełączyć typ pojazdu, w zależności od terenu, na którym się znajdą – mogą przelecieć samolotem pod mostem Golden Gate w San Francisco i przełączyć na łódź za jednym naciśnięciem przycisku.

Ivory Tower, studio wykreowane przez Ubisoft ze swoją siedzibą w Lyonie,  pozwoli graczom w The Crew 2 poczuć emocje związane z amerykańskimi sportami motorowymi, we w pełni odtworzonych Stanach Zjednoczonych. Ogromny świat gry przesuwa granice możliwości i pozwala graczom i fanom otwartych światów sprawdzić umiejętności solo lub ze znajomymi, w niekończącej się rywalizacji i eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża, kierowcy odkrywać będą Amerykę i rywalizować o tytuł największego czempiona sportów motorowych, jednocześnie kolekcjonując egzotyczne samochody, motocykle, łodzie, a nawet samoloty oraz dominując na scenie sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Inspirację czerpać będą z wyścigów ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych. Dostępnych będzie też mnóstwo opcji i liczne rodzaje pojazdów.

The Crew 2 – zwiastun produkcji

The Crew 2 – 12 minutowy gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch