Zapowiedziano Football Manager 2016

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kolejne odsłony tej serii wielu graczy czeka wręcz z wytęsknieniem. Dzisiaj oprócz ze zwycięstwa z Gibraltarem, (innej opcji wszak nie ma, prawda?) fani piłki nożnej mogą się cieszyć, gdyż zapowiedziano Football Manager 2016. Premiera ma mieć miejsce 13 listopada na PC i Mac.

Co nowego ma przynieść kolejna odsłona kultowego FMa? Dwa nowe tryby rozgrywki – Fantasy Draft oraz Create-A-Club. Pierwszy tryb to tryb sieciowy (mini liga), w którym dostajemy pustą szatnię i ustalony budżet – żeby tę szatnie zapełnić i rywalizować w sieci. Z kolei Create-A-Club da nam możliwość stworzenia własnej drużyny i dodania jej do danej ligi. Jak co roku dostaniemy ulepszone konferencje prasowe i statystyki, a nowością ma być też tworzenie własnego menadżera i jego wyglądu. Jesteście zainteresowani?

Poniżej mała garść screenów z tegorocznej edycji.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów