Zapowiedziano Crossroads Inn – premiera w przyszłym roku

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 2 min.
Crossroads Inn
Crossroads Inn

Crossroads Inn to symulator zarządzania, który został osadzony w oryginalnym świecie fantasy Delcrys. W grze zbudujemy swoją własną tawernę, zatrudnimy pracowników, zarządzimy łańcuchem dostaw, czy też stworzymy nowe przepisy. Niestety królestwo jest w rozsypce, a nasza karczma wkrótce przyciągnie uwagę ważnych osobistości politycznych i wojskowych, rozpaczliwie trzymających się sterów władzy. Grę wydaje Klabater (m.in. Regalia: Of Men and Monarchs), a producentem jest Kraken Unleashed Games.

Crossroads Inn to bardzo ambitny projekt. Pracując nad grą chcemy wyjść poza ramy znane z większości symulatorów i gier ekonomicznych. – powiedział Patryk Pietraszkiewicz, szef Kraken Unleashed Games. – Zazwyczaj rozgrywka w tego typu produkcjach ograniczona jest do zarządzania konkretnym szpitalem, restauracją, czy miastem. My planujemy nakreślić szerszą perspektywę. Zależy nam na tym, by gracz działał lokalnie, ale myślał globalnie. A zatem, zaczyna jako skromny właściciel tawerny, ale bardzo szybko orientuje się, że jego decyzje biznesowe i relacje z gośćmi mocno wpływają na rozwój wydarzeń w całej krainie. Gracz zostanie tym samym wciągnięty do bardzo niebezpiecznej gry.

Gra będzie mieć swoją premierę w 2019 roku. Crossroads Inn ukaże się na PC oraz konsolach obecnej generacji. Poniżej zwiastun przygotowany we współpracy ze studiem Platige Image.

Crossroads Inn zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów