Crossroads Inn w przyszłym roku trafi na konsole Xbox One i Nintendo Switch

Crossroads Inn
Crossroads Inn Psiaki I Robaki

Rodzima firma Klabater poinformowała dzisiaj o planach wydania Crossroads Inn na konsole oraz o planach na rozwój gry.

Choć Crossroads Inn w dniu premiery straszyło swoim stanem technicznym, wielu graczy skusiła perspektywa prowadzenia własnej karczmy, dzięki czemu koszty produkcji zwróciły się w pierwszym tygodniu sprzedaży. Zainteresowanie symulatorem tawerny stale rośnie, o czym świadczy pojawienie się polskiej gry wśród najlepiej sprzedających się premier października na platformie Steam.

Obecnie twórcy pracują nad dodatkami oraz portami na konsole Xbox One i Nintendo Switch, które mają zadebiutować w przyszłym roku.

Jeśli chodzi o nową zawartość, to w 2020 roku spółka udostępni wydarzenia dla społeczności w grze oraz dodatkowe wersje językowe, które poszerzą rynek potencjalnych odbiorców produkcji. Zaplanowano również cztery bezpłatne DLC oraz pięć płatnych dodatków, m.in. Psiaki i Robaki oraz Płać chłopie i płacz! Pierwszy z nich zadebiutuje w styczniu i wprowadzi do gry liczne zwierzęta domowe i szkodniki, m.in. psy strzegące okolic naszej tawerny oraz koty które zajmą się likwidacją uciążliwych szkodników, takich jak szczury i myszy.

Crossroads Inn Psiaki I Robaki
Crossroads Inn Psiaki I Robaki