Do sieci trafił pierwszy gameplay z Crossroads Inn – data premiery będzie ogłoszona na Gamescomie

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 2 min.
Crossroads Inn
Crossroads Inn

Gamescom 2019 – jedna z najważniejszych imprez dla graczy zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że twórcy starają się wrzucać do sieci nowe materiały związane ze swoimi grami. Crossroads Inn to najważniejszy tytuł w portfolio Klabatera na tej imprezie. W związku z tym, do sieci trafił zupełnie nowy gameplay z gry pokazujący rozgrywkę w trybie Sandbox – to pierwszy taki materiał udostępniony publicznie.

Crossroads Inn to nasz najważniejszy tytuł w 2019 roku. W Klabaterze jesteśmy fanami zarówno symulatorów jak i gier RPG. Jako fani zawsze chcieliśmy zagrać w grę, która umiejętnie połączy te dwa gatunki. Tak powstał pomysł na Crossroads Inn – chcieliśmy ożywić nieco skostniały rynek gier symulacyjnych, które zazwyczaj są kompletnie pozbawione sensownej historii.  – powiedział Michał Gembicki, szef Klabatera. – Jestem przekonany, że nie tylko my chcielibyśmy zagrać w taką grę. Obydwa gatunki mają długą tradycję oraz wielu entuzjastów, szczególnie na rynku PC. Myślę, że grupa odbiorców, która kocha zarówno świetne gry symulacyjne jak i klasyczne gry RPG jest naprawdę duża, a w Crosssroads Inn każdy znajdzie coś dla siebie.

Premiera Crossroads Inn na PC jesienią tego roku, a konkretnej daty premiery możemy spodziewać się właśnie na Gamescomie.

Crossroads Inn zwiastun

Crossroads Inn gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów