Zapowiedź Dirt Rally 2 już jutro?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Wiele wskazuje, że Dirt Rally 2 może zostać zapowiedziany już jutro. Dziś na Twitterze Codemasters pojawiło się tajemnicze zdjęcie związane z jutrzejszą zapowiedzią.

Na przygotowanej przez twórców grafice widać jeden z samochodów rajdów wyposażony w dodatkowe światła, a sceneria wokół spowita jest mrokiem. Taka grafika pozwala myśleć, że mistrzowie kodu zapowiedzą kolejną odsłonę z serii Dirt.

Dodatkowe informacje pojawiły się na specjalnie przygotowanej witrynie pizzerii stworzonej z myślą o nowej grze. Zarządza nią Colin Solberg, co pokazuje, że mamy do czynienia z połączeniem imienia i nazwiska dwóch mistrzów świata rajdów WRC. Mowa oczywiście o Colinie McRae i Peterze Solbergu.

Dirt Rally został wydany w 2015 roku i był symulacją z prawdziwego zdarzenia. Produkcja zebrała wiele świetnych ocen, co tylko potwierdziło, że to najlepsza gra studia Codemasters.

W kolejnych miesiącach Dirt Rally otrzymał aktualizację dodającą wsparcie dla gogli VR, dzięki czemu fani rajdów mogą zagrać w swoją ulubioną grę z wykorzystaniem PlayStation VR.

Źródło: https://www.psu.com/news/is-a-dirt-rally-2-announcement-coming-tomorrow/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów