Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Zapowiedź Dirt Rally 2 już jutro?

Wiele wskazuje, że Dirt Rally 2 może zostać zapowiedziany już jutro. Dziś na Twitterze Codemasters pojawiło się tajemnicze zdjęcie związane z jutrzejszą zapowiedzią.

Na przygotowanej przez twórców grafice widać jeden z samochodów rajdów wyposażony w dodatkowe światła, a sceneria wokół spowita jest mrokiem. Taka grafika pozwala myśleć, że mistrzowie kodu zapowiedzą kolejną odsłonę z serii Dirt.

Dodatkowe informacje pojawiły się na specjalnie przygotowanej witrynie pizzerii stworzonej z myślą o nowej grze. Zarządza nią Colin Solberg, co pokazuje, że mamy do czynienia z połączeniem imienia i nazwiska dwóch mistrzów świata rajdów WRC. Mowa oczywiście o Colinie McRae i Peterze Solbergu.

Dirt Rally został wydany w 2015 roku i był symulacją z prawdziwego zdarzenia. Produkcja zebrała wiele świetnych ocen, co tylko potwierdziło, że to najlepsza gra studia Codemasters.

W kolejnych miesiącach Dirt Rally otrzymał aktualizację dodającą wsparcie dla gogli VR, dzięki czemu fani rajdów mogą zagrać w swoją ulubioną grę z wykorzystaniem PlayStation VR.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement