Zajrzyjmy za kulisy prac nad grą Spider-Man

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Marvel's Spider Man
Marvel's Spider Man

Firma Marvel Entertainment opublikowała nowy materiał wideo z gry Spider-Man, który stara się nam przybliżyć pracę ekipy Insomniac Games. Podczas oglądania towarzyszy nam komentarz twórców, a my możemy zobaczyć, jak powstawały nowe przygody Petera Parkera.

Twórcy gry ujawniają w jaki sposób przebiegały pracę nad nowym Spider-Manem. Zdradzają również jak stworzono fragment gry, który mogliśmy oglądać na zwiastunie, zaprezentowanym podczas targów E3. Nie brakuje także scen z kaskaderami, których ruchy rejestrowano, a następnie przenoszono do gry. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda taki proces od kuchni, to koniecznie obejrzyjcie materiał, który znajdziecie poniżej.

Spider-Man zadebiutuje już 7 września. Warto dodać, że wczoraj pojawiły się informacje dotyczące pierwszych DLC do nadchodzącej produkcji Insomniac Games. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Spider-Man – kulisy prac nad grą wraz z komentarzem twórców

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów