Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Marvel’s Spider-Man nie otrzyma aktualizacji na PS5

spider man gra 2019 marvel spiderman tapeta 1280x720 21950 45

Sony w końcu skomentowało sprawę aktualizacji Marvel’s Spider-Man na konsolę PlayStation 5. Niestety nie są to wieści, które gracze chcieli usłyszeć.

Gra nie otrzyma bowiem ani darmowej, ani też płatnej aktualizacji na nową konsolę. Oczywiście tytuł będzie działał na konsoli nowej generacji, ale w ramach wstecznej kompatybilności, czyli bez ulepszeń.

Remaster Marvel’s Spider-Man będzie dostępny tylko w pakiecie z samodzielnym rozszerzeniem Miles Morales w wersji Ultimate.

Remaster pierwszej części oraz Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ukażą się w Europie 19 listopada, czyli w dniu premiery PlayStation 5.

Zaktualizowana wersja Spider-Mana może pochwalić się wieloma innowacjami, w tym obsługą ray-tracingu, płynnością na poziomie 60 klatek na sekundę, a także ulepszeniami graficznymi. Ponadto remaster będzie zawierał dźwięk 3D, pełną kompatybilność z DualSense, a także trzy nowe kostiumy superbohaterów, świeże trofea i nowości w trybie fotograficznym.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

OGÓLNE

Potrzebujesz adresu swojej strony internetowej? To oznacza, że powinieneś się zainteresować ofertą operatorów domen, czyli firm, które dają możliwość rejestracji nazw. Wybór odpowiedniego dostawcy...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

Advertisement