Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Poznaliśmy datę premiery pierwszego DLC do gry Spider-Man!

Spider Man The City That Never Sleeps
Spider Man The City That Never Sleeps

Jak zapewniają twórcy, Spider-Man przyniesie graczom wiele wspaniałych niespodzianek, mocnych historii oraz postaci. Deweloperzy zdają sobie sprawę, że wielu z nas będzie chciało wiedzieć, co wydarzyło się w Nowym Jorku po zakończeniu głównej linii fabularnej.

Z pomocą przychodzą nam fabularne dodatki, które mają wprowadzać nowe misje, wyzwania, typy wrogów, a także stroje do odblokowania. Dodatkowa zawartość do gry Spider-Man nosić będzie tytuł „The City That Never Sleeps” („Miasto, które nigdy nie śpi”). Przygotowywane przez twórców historie zostaną podzielone na trzy, swego rodzaju, rozdziały.

Pierwszy z nich, o podtytule „The Heist” zadebiutuje już 23 października. Fabuła owego rozszerzenia skupiać się będzie na postaci Felicii Hardy, znanej pod pseudonimem Black Cat. Jej obecność zauważyć będziemy mogli już w podstawowej wersji gry, jednakże dopiero w zapowiedzianym dodatku nadarzy się okazja do konfrontacji z tą postacią. „The Heist” ma wprowadzić szereg nowych wyzwań, nowe typy przeciwników, a także 3 stroje.

Twórcy zdradzili również przybliżone daty premiery pozostałych dwóch dodatków oraz ich tytułu. Plan wydawniczy dotyczący rozszerzeń do gry Spider-Man prezentuje się następująco:

  • Spider-Man: The Heist – 23 października
  • Spider-Man: Turf Wars – listopad
  • Spider-Man: Silver Lining – grudzień

Już od dzisiaj można składać zamówienia przedpremierowe na dodatkową zawartość do gry Spider-Man. Jeśli zdecydujemy się na zakup całego pakietu, który zawiera wszystkie trzy dodatki, to nasz portfel zostanie uszczuplony o 24.99$. Możemy oczywiście dokonać zakupu każdego z trzech DLC osobno. Wówczas ich cena wynosić będzie 9.99$.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement