Poznaliśmy datę premiery pierwszego DLC do gry Spider-Man!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Spider Man The City That Never Sleeps
Spider Man The City That Never Sleeps

Jak zapewniają twórcy, Spider-Man przyniesie graczom wiele wspaniałych niespodzianek, mocnych historii oraz postaci. Deweloperzy zdają sobie sprawę, że wielu z nas będzie chciało wiedzieć, co wydarzyło się w Nowym Jorku po zakończeniu głównej linii fabularnej.

Z pomocą przychodzą nam fabularne dodatki, które mają wprowadzać nowe misje, wyzwania, typy wrogów, a także stroje do odblokowania. Dodatkowa zawartość do gry Spider-Man nosić będzie tytuł „The City That Never Sleeps” („Miasto, które nigdy nie śpi”). Przygotowywane przez twórców historie zostaną podzielone na trzy, swego rodzaju, rozdziały.

Pierwszy z nich, o podtytule „The Heist” zadebiutuje już 23 października. Fabuła owego rozszerzenia skupiać się będzie na postaci Felicii Hardy, znanej pod pseudonimem Black Cat. Jej obecność zauważyć będziemy mogli już w podstawowej wersji gry, jednakże dopiero w zapowiedzianym dodatku nadarzy się okazja do konfrontacji z tą postacią. „The Heist” ma wprowadzić szereg nowych wyzwań, nowe typy przeciwników, a także 3 stroje.

Twórcy zdradzili również przybliżone daty premiery pozostałych dwóch dodatków oraz ich tytułu. Plan wydawniczy dotyczący rozszerzeń do gry Spider-Man prezentuje się następująco:

  • Spider-Man: The Heist – 23 października
  • Spider-Man: Turf Wars – listopad
  • Spider-Man: Silver Lining – grudzień

Już od dzisiaj można składać zamówienia przedpremierowe na dodatkową zawartość do gry Spider-Man. Jeśli zdecydujemy się na zakup całego pakietu, który zawiera wszystkie trzy dodatki, to nasz portfel zostanie uszczuplony o 24.99$. Możemy oczywiście dokonać zakupu każdego z trzech DLC osobno. Wówczas ich cena wynosić będzie 9.99$.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów