Zaginięcie Ethana Cartera trafi w styczniu na Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Zaginięcie Ethana Cartera
Zaginięcie Ethana Cartera

Zaginięcie Ethana Cartera zadebiutuje 19 stycznia na platformie Xbox One wzbogacone obsługą 4K (Xbox One X) i zupełnie nowym trybem, który będzie idealnym dodatkiem dla każdego, kto chce zagłębić się w zakamarki Red Creek Valley.

Zaginięcie Ethana Cartera to klimatyczna, eksploracyjna przygodówka od polskiego studia The Astronauts. Gra pierwotnie debiutowała na PC we wrześniu 2014 roku a na PlayStation 4 ukazała się w lipcu 2015 roku. Produkcja obok takich marek jak Wiedźmin czy Dying Light, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie, polskich tytułów. Gra urzekła graczy i recenzentów świetną oprawą graficzną, ciekawą fabułą oraz unikalnym sposobem prowadzenia rozgrywki.

Wersja na Xbox One obok rozdzielczości 4K dla konsoli Xbox One X, otrzyma również tryb Free Roam, który umożliwia graczom na podziwianie widoków oraz wsłuchiwanie się w dźwięki Red Creek Valley na ich własnych warunkach, bez widocznych śladów przestępstwa.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Mateusz napisał(a):

    Juz się nie mogę doczekać premiery! Już lata świetlne czekam na te pozycje!

Dodaj komentarz

TWEETS

Można rozpocząć pobieranie wersji beta Fallout 76 - https://t.co/t8bZxMFZuX https://t.co/A1UY0aI6Vi
Battlefield V ozłocone! DICE oficjalnie zakończyło prace nad grą - https://t.co/eU6LvGXzJ3 https://t.co/J8fpl469W6

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch