Yakuza: Kiwami 2 z rozszerzonym zwiastunem

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Yakuzakiwami2
Yakuzakiwami2

Kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że Yakuza: Kiwami 2 trafi na zachód i zadebiutuje na rynku już 28 sierpnia tego roku. Wraz z tymi informacjami do sieci trafił również zwiastun. Wczoraj na amerykańskim kanale firmy SEGA w serwie YouTube, pojawiła się rozszerzona wersja wspomnianego trailera z większą ilością rozgrywki.

Materiał rozszerzony został o fragmenty rozgrywki, które skupiają się na głównym bohaterze gry, czyli Kazumie Kiryu. Nie zabrakło scen walki, wybuchów i gangsterskich porachunków. Kwintesencja serii Yakuza w kilku sekundach. Sami rzućcie okiem i oceńcie, czy warto sięgnąć po ten tytuł. Moim zdaniem Yakuza: Kiwami 2 to naprawdę gra warta uwagi.

Yakuza: Kiwami 2 zadebiutowała w Japonii w grudniu ubiegłego roku. Warto wspomnieć, że tytuł ten trafi wyłącznie na najnowszą konsole firmy Sony. Biblioteka PlayStation 4 wzbogaci się więc o kolejny mocny tytuł.

Yakuza: Kiwami 2 – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów