Xbox One S All Digital Edition niebawem pojawi się w sprzedaży

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
One S All Digital
One S All Digital

Xbox One S doczeka się niebawem kolejnego wariantu. Tym razem Microsoft postawi na konsolę bez napędu, która bez wątpienia posłuży jako sprawdzenie czy konsumenci zdecydują się na sprzęt, który pozwoli jedynie na uruchomienie gier w wersji cyfrowej.

Nowy model, poza brakiem napędu, niespecjalnie różni się od obecnie dostępnego na rynku. Platforma zostanie wyposażona w dysk twardy o pojemności 1TB, a po jej zakupie otrzymamy trzy gry: Forza Horizon 3, Sea of Thieves i Minecraft.

Gry na start to nie wszystko, ponieważ można się zaopatrzyć w subskrypcję Game Pass, w której katalogu znajduje się mnóstwo świetnych gier. Obecnie warto skorzystać z promocji, gdyż za 3 miesięczną subskrypcję można zapłacić jedynie 4 zł.

Dla wielu obecnych użytkowników Xboksa One, problemem wersji SAD Edition,  jest jej cena. Za konsole przyjedzie nam zapłacić ponad 900 zł, a w podobnej cenie można było  niejednokrotnie  wyrwać klasyczną wersję Xbox One.

Źródło: https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/consoles/xbox-one-s/all-digital-edition

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów