Xbox Game Pass pojawi się na PC

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Xbox Game Pass

W chwili obecnej Xbox Game Pass jest dostępny wyłącznie na Xboksach, ale wybrane gry możemy uruchomić na PC. Wszystko za sprawą Play Anywhere, ale wygląda na to, że Microsoft szykuje Game Pass z myślą o PC.

Microsoft przedstawił wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2019 roku (rok fiskalny), z których wynika, że zyski z gier wzrosły aż o 44%. Wzrost zanotowały również usługi (36%), więc amerykańska firma może być zadowolona ze swoich obecnych wyników. Sam Satya Nadella, prezes Microsoftu zauważywszy sukces usługi, chciałby ją zobaczyć na komputerach osobistych.

Xbox Game Pass Grudzień 2017

Usługa Microsoftu to strzał w dziesiątkę biorąc pod uwagę wysoką ilość gier i dostępność niektórych tytułów na wyłączność.

Niebawem do usługi mogą dołączyć kolejne gry first party, więc jest na co czekać. Pewnie większość graczy zagrałoby w Halo Infinite lub Gears 5 na PC, jeżeli nie posiadają w domu konsoli.

W tej chwili nie znamy szczegółów oferty związanej z rozgrywką na PC. Jedno jest pewne, subskrypcję kupimy w Microsoft Store na PC, ale baza gier pozostaje wielką niewiadomą.

Źródło: https://www.windowscentral.com/xbox-game-pass-expanding-pc

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów