Xbox Game Pass może zostać uzupełniony o gry Ubisoftu z oferty Ubisoft+ – PLOTKA

Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate

W sieci pojawiła się plotka, że do końca 2021 roku usługa Xbox Game Pass może wzbogacić się o gry dostępne w ofercie Ubisoft+ (wcześniej zwanej jako Uplay+). W tym roku subskrypcja Microsoftu wchłonęła już abonament EA Play.

  • Nowa plotka mówi o wchłonięciu przez Xbox Game Pass oferty Ubisoft+.
  • Ubisoft+ obecnie oferuje dostęp do ponad 100 gier Ubisoftu, w tym np. Tom Clancy’s The Division 2 czy Assassin’s Creed Odyssey. Wcześniej usługa była znana jako Uplay+.
  • W tym roku taki los spotkał usługę EA Play. Wszystkie gry z tej usługi są dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate.
  • Sprawdź wszystkie informacje o Xbox Game Pass.

Według plotek oferta Xbox Game Pass może znacznie się wzbogacić w zbliżającym się roku. Według nowych niepotwierdzonych informacji możliwe, że cała oferta Ubisoft+ będzie dostępna dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate.

Gry Ubisoftu w Xbox Game Pass

Fuzja Ubisoft + i Xbox Game Pass planowana jest podobno na koniec 2021 roku. Wcześniej abonenci Microsoftu otrzymywali dostęp do gier Electronic Arts z katalogu EA Play – bez podwyższania ceny subskrypcji.

Co ciekawe, dziś usługa Ubisoft +, w przeciwieństwie do EA Play, jest dostępna wyłącznie na komputerach PC. Ubisoft daje subskrybentom dostęp do ich najnowszych gier w dniu premiery, w najdroższych wersjach. Na przykład subskrybenci Ubisoft+ mogą ogrywać bez dodatkowych kosztów gry tanie jak Assassin’s Creed Valhalla czy Watch Dogs: Legion. Więcej o samej usłudze Ubisoftu dowiedzie się tutaj.

Czy informacja okaże się prawdą? Dowiemy się pewnie dopiero pod koniec 2021 roku.