Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XSX

Xbox Game Pass może zostać uzupełniony o gry Ubisoftu z oferty Ubisoft+ – PLOTKA

Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate

W sieci pojawiła się plotka, że do końca 2021 roku usługa Xbox Game Pass może wzbogacić się o gry dostępne w ofercie Ubisoft+ (wcześniej zwanej jako Uplay+). W tym roku subskrypcja Microsoftu wchłonęła już abonament EA Play.

  • Nowa plotka mówi o wchłonięciu przez Xbox Game Pass oferty Ubisoft+.
  • Ubisoft+ obecnie oferuje dostęp do ponad 100 gier Ubisoftu, w tym np. Tom Clancy’s The Division 2 czy Assassin’s Creed Odyssey. Wcześniej usługa była znana jako Uplay+.
  • W tym roku taki los spotkał usługę EA Play. Wszystkie gry z tej usługi są dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate.
  • Sprawdź wszystkie informacje o Xbox Game Pass.

Według plotek oferta Xbox Game Pass może znacznie się wzbogacić w zbliżającym się roku. Według nowych niepotwierdzonych informacji możliwe, że cała oferta Ubisoft+ będzie dostępna dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate.

Gry Ubisoftu w Xbox Game Pass

Fuzja Ubisoft + i Xbox Game Pass planowana jest podobno na koniec 2021 roku. Wcześniej abonenci Microsoftu otrzymywali dostęp do gier Electronic Arts z katalogu EA Play – bez podwyższania ceny subskrypcji.

Co ciekawe, dziś usługa Ubisoft +, w przeciwieństwie do EA Play, jest dostępna wyłącznie na komputerach PC. Ubisoft daje subskrybentom dostęp do ich najnowszych gier w dniu premiery, w najdroższych wersjach. Na przykład subskrybenci Ubisoft+ mogą ogrywać bez dodatkowych kosztów gry tanie jak Assassin’s Creed Valhalla czy Watch Dogs: Legion. Więcej o samej usłudze Ubisoftu dowiedzie się tutaj.

Czy informacja okaże się prawdą? Dowiemy się pewnie dopiero pod koniec 2021 roku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Samuraj wezwany do spalenia miasta faktycznie wstał, ale zaraz potem runął jak długi, wybijając sobie przy okazji kilka zębów. Tak pokrótce można by opisać...

PC

Jeśli gracie w Cyberpunk 2077 na pewno wiecie kim jest Panam Palmer. Panam to najemniczka, była członkini nomadzkiej rodziny Aldecaldos. Aktorka Tristin Mays i...

TOP LISTA

Już od pięciu lat tworzymy rankingi, w których zestawiamy najlepsze produkcje mijających 12 miesięcy. To zawsze świetna zabawa, ale również okazja do refleksji i...

QUIZY

Cyberpunk 2077 oferuje system tworzenia postaci, który pozwoli graczom modyfikować V według własnego uznania. Jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz podczas tego procesu to wybór...

Advertisement