Ubisoft wystartuje ze swoją subskrypcją – Uplay+

Uplay+
Uplay+

Abonamenty z grami stają się coraz bardziej popularne. Na rynku są już dwie dość duże usługi tego typu – Xbox Game Pass oraz EA Access. Dziś do gry wkracza także Ubisoft. W czasie konferencji E3, francuska firma zaprezentowali subskrypcję Uplay+. Usługa zadebiutuje 3 września i jest skierowana tylko dla graczy PC.

Abonament ma kosztować dość sporo, bo 14,99€ czyli około 64 zł. Jeśli zarejestrujecie się do 15 sierpnia, otrzymacie darmowy trial Uplay+, który potrwa od 3 do 30 września. Z okazji skorzystacie tutaj.

W skład Uplay+ wejdzie ponad 100 gier, a wśród nich nie zabraknie także nowych produkcji, które będzie można ograć trzy dni wcześniej od innych. Oferta będzie zawierać wszystkie znane marki Ubisoftu jak np. Assassins Creed, Ghost Recon, Watch Dogs, Rainbow Six Siege, Anno, Far Cry i wiele więcej.

Warto podkreślić, że gry będą dostępne w wersji premium ze wszystkimi DLC i rozszerzeniami. Poza tym posiadacze abonamentu dostaną szanse testowania wcześniejszej od innych wersji beta i early.

Podsumowując dzięki Uplay+, subskrybenci zyskają dostęp do coraz większego katalogu ponad 100 gier Ubisoftu, w tym:

  • Do nadchodzących premier: Watch Dogs®: Legion, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Gods & Monsters™ i innych.
  • Do najnowszych tytułów: Tom Clancy’s The Division® 2, Assassin’s Creed® Odyssey, Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege, Far Cry® 5, Anno 1800™ i innych.
  • Do klasycznych tytułów Ubisoftu: Pozycji z serii Far Cry i Rayman, Prince of Persia®, Tom Clancy’s Splinter Cell®, Beyond Good & Evil® i innych.
  • Do ulubionych serii na PC: Heroes of Might and Magic, Silent Hunter, The Settlers, Anno i innych.