Xbox Design Lab dostępne w sklepie Microsoft

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Xbox Design Lab 5 Controllers
Xbox Design Lab 5 Controllers

Xbox Design Lab pozwala na przygotowanie kontrolera według własnego gustu i jego zakupu. Do tej pory usługa personalizacji była dostępna wyłącznie z poziomu przeglądarki internetowej, ale to się właśnie zmieniło.

Usługa jest obecnie dostępna w aplikacji sklepu Microsoftu na konsoli Xbox One i PC. Dzięki temu możemy zaprojektować kontroler bez konieczności używania przeglądarki internetowej w komputerze.

Design Lab Ms Store App

Dostęp jest dość problematyczny, ponieważ odpowiednia zakładka pojawia się na samym końcu i jeszcze trzeba ją ręcznie wyszukać. Dopiero wtedy można uruchomić Design Lab.

Personalizacja kontrolera za pomocą aplikacji nie różni się od tej samej operacji na komputerze. Można wybrać każdy element począwszy od przycisku kierunkowego, a skończywszy na wyborze koloru obudowy.

Xbox Design Lab On Xbox One

Aplikacja pojawia się w świetnym momencie, ponieważ obecnie trwa Czarny Piątek. Microsoft z tej okazji obniżył cenę zamówienia kontrolera o 10 dolarów.

Źródło: https://www.windowscentral.com/xbox-design-lab-comes-microsoft-store-app-xbox-one-and-pc

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów