Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Xbox Design Lab dostępne w sklepie Microsoft

Xbox Design Lab 5 Controllers
Xbox Design Lab 5 Controllers

Xbox Design Lab pozwala na przygotowanie kontrolera według własnego gustu i jego zakupu. Do tej pory usługa personalizacji była dostępna wyłącznie z poziomu przeglądarki internetowej, ale to się właśnie zmieniło.

Usługa jest obecnie dostępna w aplikacji sklepu Microsoftu na konsoli Xbox One i PC. Dzięki temu możemy zaprojektować kontroler bez konieczności używania przeglądarki internetowej w komputerze.

Design Lab Ms Store App

Dostęp jest dość problematyczny, ponieważ odpowiednia zakładka pojawia się na samym końcu i jeszcze trzeba ją ręcznie wyszukać. Dopiero wtedy można uruchomić Design Lab.

Personalizacja kontrolera za pomocą aplikacji nie różni się od tej samej operacji na komputerze. Można wybrać każdy element począwszy od przycisku kierunkowego, a skończywszy na wyborze koloru obudowy.

Xbox Design Lab On Xbox One

Aplikacja pojawia się w świetnym momencie, ponieważ obecnie trwa Czarny Piątek. Microsoft z tej okazji obniżył cenę zamówienia kontrolera o 10 dolarów.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement