Wystartowały zamówienia przedpremierowe na Call of Duty: Vanguard

Call Of Duty Vanguard
Call Of Duty Vanguard

Zaplanowany na 5 listopada start Call of Duty: Vanguard pozwoli graczom wpłynąć na losy II WŚ jak nigdy przedtem. Oprócz płynnie zintegrowanego, nowego doświadczenia Warzone, które pojawi się jeszcze w tym roku, Call of Duty zapewni graczom niezrównaną ofertę wrażeń.

Vanguard dostarcza fanom Call of Duty wszystkiego, co niezbędne w trybach kampanii, wieloosobowym trybie online i trybie współpracy Zombie. Gracze będą świadkami początków sił specjalnych, zmieniając oblicze historii i tworząc Task Force One w rozległej kampanii narracyjnej II wojny światowej obejmującej wschodni i zachodni front Europy, Pacyfik i Afrykę Północną. Gra wieloosobowa będzie zawierać 20 map w dniu premiery. Fani Zombi będą mogli doświadczyć jedynej w swym rodzaju rozgrywki z nieumarłymi w pierwszym crossoverze Zombies z Call of Duty.

Jeszcze w tym roku gracze Vanguard będą mogli zatracić się w pełni zintegrowanym, nowym Call of Duty: Warzone z nową mapą, nową rozgrywką i nowymi doświadczeniami. Podsumowując będzie to najbardziej zintegrowane Call of Duty wszechczasów oferujące silnik następnej generacji pokazany już wcześniej w Modern Warfare.

Premiera gry na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC za pośrednictwem Battle.net odbędzie się 5 listopada. Nowe Call of Duty: Warzone zadebiutuje jeszcze w tym roku.