Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

3DS

Wyniki sprzedaży UK – Dead Rising 4 sprzedaje się lepiej niż The Last Guardian

Dead Rising
Dead Rising

Poznaliśmy listę najlepiej sprzedających się tytułów w ubiegłym tygodniu w UK. Co ciekawe, na jej szczycie nie znalazła się żadna z ubiegłotygodniowych wielkich premier, czyli Dead Rising 4 i The Last Guardian. Jednak więcej powodów do radości powinni mieć twórcy gry na platformę Microsoftu.

Siódme miejsce The Last Guardian na liście sprzedaży w premierowym tygodniu, trudno nazwać sukcesem. Gracze czekali na ten tytuł od niemal ośmiu lat, tak więc wydawało się, że hype w mediach społecznościowych zostanie zamieniony w finansowy sukces, ale jak widać nic nie zastąpi klasycznego marketingu.

Obecnie istnieje tendencja, że sequele tytułów sprzed lat sprzedają się lepiej niż pierwowzór. W przypadku The Last Guardian, taka sytuacja nie jest zbyt oczywista. Shadow of the Colossus, które debiutowało w 2005 roku na PS2, w premierowym tygodniu zdobyło szczyt listy najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii.

Wspomniane wcześniej Dead Rising 4 wylądowało na piątym miejscu i o dwie lokaty poprawiło premierowy wynik poprzedniej odsłony.

Na szczycie listy znalazło się Call of Duty: Infinite Warfare, a na drugim miejscu wylądowała FIFA 17. Oba tytuły zapewne zdominują cały okres przedświąteczny.

Top 10 najchętniej kupowanych gier w UK w ubiegłym tygodniu (od 5 do 10 grudnia):

  1. CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE
  2. FIFA 17
  3. BATTLEFIELD 1
  4. FINAL FANTASY XV
  5. DEAD RISING 4
  6. WATCH DOGS 2
  7. THE LAST GUARDIAN
  8. POKEMON SUN
  9. THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM SPECIAL ED.
  10. POKEMON MOON

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement