Wyciekła data premiery Prey

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Prey

W sklepie internetowym GameStop, wśród gier na które można złożyć zamówienie przedpremierowej, pojawiła się również najnowsza produkcja Arkane Studios. Gra Prey ma rzekomo zadebiutować 5 maja tego roku, a gracze którzy złoża na nią Pre-order otrzymają dodatkowo Shotgun Pack.

Ani twórcy, ani też wydawca, którym jest Bethesda Softworks, nie ogłosili jeszcze dokładnej daty premier a wyciek nie został przez nich skomentowany. [Aktualizacja – data premiery została potwierdzona przez wydawcę]

Prey po raz pierwszy zostało ogłoszone podczas konferencji prasowej Bethesdy na targach E3. Gra będzie pierwszoosobową strzelanką z elementami psychologicznego horroru. Wcielmy się w niej w  niejaki Morgan Yu, który został częścią projektu naukowego mającego na celu ulepszenie ludzkiej rasy.

Najnowsza produkcja twórców Dishonored ma zadebiutować na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów