Dodatek Prey: Mooncrash jest już dostępny na wszystkich platformach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Prey Mooncrash
Prey Mooncrash

Plotki o księżycowym dodatku do gry Prey krążą w w sieci już od kilku miesięcy, targi E3 okazały się chyba najlepszym momentem by rozwiać wszelkie wątpliwości. Bethesda podczas swojej konferencji nie tylko podała szczegółowe informacje na temat rozszerzenia zatytułowanego Prey: Mooncrash, ale ogłosiła, że jest już ono dostępne.

DLC nie posiada typowej kampanii z jaką mieliśmy do czynienia podczas ogrywania podstawki. Mooncrash zapewnia przygodę o charakterze losowym, to znaczy, że każde kolejne przejście będzie odkrywało przed graczem nowe wyzwania, zagrożenia oraz postacie. Głównym bohaterem dodatku jest Peter, haker pracujący do firmy KASMA, którego zadaniem jest infiltracja konkurencyjnej firmy TransStar, którą znamy z wątku głównego Prey. Akcja gry, tak jak wcześniej zapowiadano, będzie się rozgrywała na Księżycu, w tajemniczej bazie TransStaru, na której po wydarzeniach z kampanii głównej, dzieją się dziwne rzeczy. Naszym zadaniem będzie zbadać sytuację.

Do gry Prey trafiła także darmowa aktualizacja dodająca trzy nowe tryby rozgrywki: Story Mode (swobodna eksploracja i poznawanie historii), Survival Mode (ekstremalne wyzwanie) oraz Nowa Gra+. Latem ukaże się jeszcze tryb VR zatytułowany Typhon Hunter, który będzie wymagał dodatku Prey: Mooncrash.

Zwiastun Prey: Mooncrash

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów