Prey otrzyma dodatek z akcją na Księżycu? Wszystko na to wskazuje

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Prey

Gra Prey, pomimo że nie osiągnęła piorunujących wyników sprzedaży, jest według wielu postrzegana jako jeden z lepszych tytułów poprzedniego roku. Produkcja studia Arkane urzekła graczy ciekawą historią i świeżą rozgrywką. Jeszcze przed premierą gry, twórcy zapowiedzieli, że otrzyma ona płatne DLC. Jednak po rozczarowującej sprzedaży, zrodziły się obawy, czy deweloperzy nie porzucą projektu. Jednak sygnał wysłany kilka godzin temu przez oficjalny profil gry na Twitterze, rozpala nadzieje na nadejście dodatku.

Otrzymaliśmy krótkie pytanie – czy naprawdę wiemy, co tam się znajduje? oraz gif ukazujący Księżyc w grze Prey. Możemy więc przypuszczać, że akcja dodatku będzie się rozgrywała na zlokalizowanej na powierzchni naturalnego satelity Ziemi placówce badawczej Pytheas. Nieco informacji na jej temat mogliśmy poznać, czytając dokładnie notatki odnajdywane w podstawowej wersji gry.

Niewykluczone, że Arkane Studio, podobnie jak w przypadku Dishonored 2, przygotuje dla Prey duży samodzielny dodatek.

Gra Prey zadebiutowała w maju zeszłego roku na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Serb24 pisze:

    Świetna gierka choc na PS4 miewała slabsze chwile. Dodatek na pewno kupię.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów