Wybierz swoją broń – nowy zwiastun ONRUSH

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Codemasters udostępniła przed chwilą nowy zwiastun gry ONRUSH, zakręconych wyścigów przygotowywanych przez byłych pracowników Evolution Studios. Najnowszy materiał skupia się na różnorodnych klasach pojazdów i unikalnych dla nich umiejętnościach, które będą miały znaczący wpływ na rozgrywkę. W przypadku ONRUSH twórcy postanowili skupić się wyłącznie na trybach drużynowych i czasówkach, więc odpowiednie dobranie dodatkowych wspomagaczy będzie kluczem do zwycięstwa. Więcej szczegółów na temat trybów, jak i zawartości gry znajdziecie tutaj.

ONRUSH zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One 6 czerwca tego roku. W PlayStation Store tytuł jest dostępny w dwóch wersjach: standardowej za 289 zł oraz deluxe za 349 zł. Przy zamówieniu przedpremierowym dodatkowo miesiąc przed premierą otrzymacie dostęp do zamkniętej bety gry.

ONRUSH – Najnowszy zwiastun produkcji:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów