Onrush – najnowsza aktualizacja wprowadza tryb rankingowy

Rywalizacja w szaleńczych wyścigach

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Onrush Summer Slam
Onrush Summer Slam

Summer Slam – tak nazwany został pierwszy sezon trybu rankingowego w Onrush. Oficjalnie zawita on do gry już 27 sierpnia, jednak wraz z wczorajszą aktualizacją możecie na własnej skórze przetestować jego przedpremierową wersję. W trakcie trwania dwutygodniowych przygotowań gracze będą mogli zdobyć unikalne nagrody, między innymi: punkty XP, kredyty i unikalne nagrobki. Summer Slam potrwa osiem tygodni, a wraz z aktualizacją  pojawi się w grze sporo kosmetycznych nowości. Poniżej możecie obejrzeć trailer zapowiadający nadciągające wydarzenie.

Onrush Summer Slam – trailer

Z naszą recenzją możecie zapoznać się tutaj. Bartek wystawił grze notę 8.5, a do największych zalet zaliczył: oryginalne tryby rozgrywki, dynamikę, efektywność oraz oprawę graficzną. Onrush to zręcznościowe wyścigi od studia Codemasters przygotowane przez byłych pracowników Evolution Studios. Stworzone zostały z myślą o drużynowej rozgrywce, oferują 8 klas pojazdów z różnymi umiejętnościami i 4 unikalne tryby, których nie spotka się w żadnym innym tytule z tego gatunku. Gra dostępna jest na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów