ONRUSH – ponad 20 minut z wersją beta

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Studio Codemasters udostępniło dzisiaj ponad 20 minut rozgrywki z wersji beta najnowszego dzieła byłych pracowników Evolution Studios, zakręconych wyścigów zatytułowanych ONRUSH. W trakcie gry zasiądziemy za kierownicą ośmiu różnorodnych klas pojazdów: Blade, Outlaw, Vortex, Charger, Interceptor, Dynamo, Titan i Enforcer. Każda z nich będzie się charakteryzowała unikalnymi umiejętnościami, przyczepnością oraz stylem gry. Pojazdy zostały podzielone dodatkowo na te, posiadające umiejętności ofensywne, ułatwiające takedowny rywali, oraz te, które przede wszystkim będą wspierać nasz zespół, jak i nas samych. W grze pojawią się 4 unikalne tryby rozgrywki oraz 12 rozbudowanych tras przepełnionych różnymi skrótami i rozgałęzianiami.

Tryby, które pojawią się w ONRUSH:

  • Overdrive – Polegający na zdobywaniu nitro na każdy możliwy sposób. Drużyna, która poprzez jego używanie osiągnie odpowiednią ilość punktów, zwycięża.
  • Switch – Tryb, w którym gracz posiada tylko trzy życia i po utracie każdego z nich automatycznie zmienia mu się klasa pojazdu. Zwycięża drużyna, która utrzyma się przy życiu.
  • Lockdown – Polegający na przejmowaniu ruchomych stref. Punkty zdobywa drużyna, która największą ilością graczy znajdzie się w jej zasięgu.
  • Countdown – Klasyczny tryb polegający na zaliczeniu wszystkich checkpointów przed upływem czasu.

W ONRUSH otrzymamy również do wyboru 12 kierowców z 18 strojami, tryb kampanii Superstar Mode, umożliwiający przejście gry samotnie, jak i w kooperacji, tryb multiplayer 6 vs 6 obejmujący wszystkie tryby oraz trasy, photo mode, a także system nagród, polegający na otrzymywaniu lootboksów, z których będziemy zdobywać przedmioty czysto kosmetyczne, bez wpływu na rozgrywkę.

Onrush zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One 6 czerwca tego roku. W PlayStation Store tytuł jest dostępny w dwóch wersjach: standardowej za 289 zł oraz deluxe za 349 zł. Przy zamówieniu przedpremierowym dodatkowo miesiąc przed premierą otrzymacie dostęp do zamkniętej bety gry.

ONRUSH – Trasa Big Dune Beach – Overdrive:

ONRUSH – Trasa Volcano Lake – Countdown:

ONRUSH – Trasa Volcano Lake – Overdrive :

ONRUSH – Trasa Whitewater Canyon – Overdrive:

Źródło: https://gematsu.com/2018/03/20-minutes-onrush-beta-gameplay-screenshots

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów