World War Z na zwiastunie premierowym

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
World War Z Game
World War Z Game

Do debiutu gry World War Z zostało kilka dni. Z tej okazji wydawca – Focus Home Interactive – postanowił opublikować premierowy zwiastun gry.

Na krótkim materiale wideo postanowiono w pigułce przedstawić to, co będzie zapewne najsilniejszą stroną gry. Nie brakuje wybuchów, a także efektownych starć z hordami zombie.

Zwiastun zdradza również, że podczas rozgrywki odwiedzimy wiele znanych miast, takich jak Nowy Jork, Moskwa, Jerozolima czy Tokio.

Materiał zapewnia także, że gracze mogą liczyć zarówno na walkę z hordami zombie, jak i innymi uczestnikami zabawy w trybie PvP.

Warto wspomnieć, że produkcja Saber Interactive w wersji na PC dostępna będzie jedynie za pośrednictwem Epic Games Store. W lutym twórcy gry poinformowali o obniżeniu ceny, którą przyjdzie nam zapłacić za ich produkcję.

World War Z zadebiutuje na rynku już w najbliższy wtorek, czyli 16 kwietnia. Tytuł trafi na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.

World War Z – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów