Gra World War Z zadebiutuje już w kwietniu

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
World War Z Game
World War Z Game

World War Z już niebawem zaliczy swój rynkowy debiut. Produkcja Saber Interactive pojawi się 16 kwietnia bieżącego roku na wszystkie wiodące platformy z wyjątkiem Switcha.

Każde z zamówień przedsprzedażowych otrzyma paczkę Lobo z dodatkowymi przedmiotami do wykorzystania podczas rozgrywki. W jej skład wchodzą złote skórki dla broni (ARK 103, Keris V10 i 1911). Kolejny dodatkiem będzie broń biała o nazwie „Lobo”, która z pewnością przyda się podczas walk z zombie.

Gracze będą mogli wypróbować tryb PvPvZ. To zupełnie nowe podejście do rozgrywek sieciowych, a jej głównym celem jest wyłonienie zwycięzców w jednym z wielu trybów. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny złożone z czterech graczy.

W rozgrywkach sieciowych pojawią się następujące tryby:

  • Scavenge Raid: naszym głównym zadaniem będzie zdobycie potrzebnych do przeżycia surowców rozlokowanych na mapie świata.
  • Vaccine Hunt: jeden z członków drużyny musi przeżyć niosąc szczepionkę, aby jego drużyna zdobyła punkty w meczu.
  • Swarm Deathmatch: dwie drużyny walczą między sobą.
  • Swarm Domination: w tym trybie gracze muszą zajmować poszczególne punkty na mapie, aby zdobywać punkty dla drużyny i ostatecznie zwyciężyć.
  • King of the Hill: gracze muszą zająć jedno ze wzgórz i utrzymać swoją pozycję.

Produkcja powstała dzięki silnikowi Swarm, a gracze rozegrają swoje mecze w jednej z trzech lokacji, którymi są Nowy York, Moskwa i Jerozolima. Nadchodząca produkcja Saber ma również tryb kooperacji, więc można zaprosić do gry trzech dodatkowych graczy.

Źródło: https://gematsu.com/2019/02/world-war-z-launches-april-16

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów