Wiemy kiedy Fall of Light: Darkest Edition trafi na PlayStation 4, Xboxa One i Switcha

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Fall of Light

Ekipa RuneHeads zapowiedziała, że ich produkcja, czyli Fall of Light, już niedługo trafi na konsole. Tytuł ten zadebiutuje na PlayStation 4, Xboxie One oraz Switchu tego lata. Fall of Light otrzyma podtytuł Darkest Edition. Gra zostanie rozszerzona o nowych wrogów, pułapki i bronie.

Twórcy poinformowali również, że gracze korzystający z PlayStation 4 otrzymają możliwość zakupu fizycznej wersji gry. Nie znamy jednak ceny, ani przybliżonej daty premiery. Możliwe, że ekipa RunHeads poinformuje nas o tym w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że Fall of Light zadebiutowało pierwotnie 28 września 2017 roku w wersji na komputery osobiste. Tytuł ten jest przedstawicielem gatunku RPG z elementami dungeon crawlera. W produkcji studia RuneHeads trafiamy do krainy, która jest pożerana przez mrok. Celem głównego bohatera jest doprowadzenie córki do ostatniego miejsca, do którego sięgają promienie słoneczne.

Fall of Light: Darkest Edition – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów