Wesołe Święta we Frostpunk? Dodatek zatytułowany Opowieść Wigilijna jest już dostępny

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Frostpunk Aktualizacja
Frostpunk Aktualizacja

Opowieść Wigilijna to kolejne, zupełnie darmowe rozszerzenie do Frostpunk. Najnowszy dodatek będzie utrzymany w świątecznym tonie, jednak nie ma co liczyć na sielankę. Jako przywódca ponownie będziemy musieli tchnąć w swoich podopiecznych odrobinę nadziei i wiary, która pomoże przetrwać im te trudne czasy. Opowieść Wigilijna dodaje nowe zadanie dla przywódcy w trybie Endless Mode. Jego pomyślne wykonanie po raz kolejny zmusi nas do podjęcia trudnych decyzji. W grze pojawi się także nowy, świąteczny budynek. Przypomnijmy, że Frostpunk od  rodzimego 11 bit studios został okrzyknięty przez nasza redakcję najlepszą tegoroczną polską grą. Pełny ranking możecie sprawdzić tutaj.

Frostpunk: Opowieść Wigilijna – trailer

Frostpunk jest strategią, która posiada cechy typowe dla city builderów oraz gier survivalowych. Ludzkości grozi zagłada z powodu wymarznięcia, a jedyną szansą na przetrwanie jest wzniesienie miasta w sąsiedztwie wielkiego generatora. Stajemy na czele grupy ocalałych, a naszym zadaniem jest takie zarządzanie, by przetrwać czas kataklizmu. We Frostpunku niejednokrotnie musimy podejmować trudne decyzje moralne.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów