Według wielu źródeł za Metroid Prime 4 odpowiada Bandai Namco

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Metroid Prime 4

Metroid Prime 4 został zapowiedziany na zeszłorocznych targach E3, lecz na tę chwilę o grze wiemy bardzo mało. Nie jesteśmy nawet pewni, kto jest za produkcję odpowiedzialny. Plotki krążące po sieci mówią, że gra jest rozwijana przez Bandai Namco (pisaliśmy o tym wcześniej tutaj) – i wygląda na to, że tak właśnie jest.

Eurogamer poinformował dzisiaj, że wiele źródeł potwierdza pracę Bandai Namco przy kolejnej części serii Metroid. Nad nowym exclusive’em pracuje oddział położony w Singapurze. Co ciekawe, w Bandai Namco Singapore pracują dawni ludzie LucasArts Singapore, którzy byli odpowiedzialni za skasowany projekt z serii Gwiezdnych Wojen – Star Wars 1313.

Informacja ta nie jest jednak sporym zaskoczeniem. Kiedy ogłoszono grę, było prawie pewne, że nowe studio będzie za nią odpowiedzialne, a projektem będzie kierował Kensuke Tanabe.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów