(Plotka) Metroid 4 i Ridge Racer 8 na Nintendo Switch przygotowywany przez Bandai Namco?

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeden z deweloperów pracujących w Singapurskim oddziale Bandai Namco zamieścił dzisiaj na swoim profilu w serwisie LinkedIn kilka ciekawych informacji. Wynika z nich, że obecnie pracuje nad strzelaniną FPS dedykowaną Nintendo Switch oraz nową odsłoną serii Ridge Racer, również mającą się pojawić wyłącznie na konsoli Nintendo. Według plotek z grudnia zeszłego roku za produkcję nowego Metroida miało być odpowiedzialne właśnie Bandai Namco, więc ten fakt już prawie możemy uznać za potwierdzony, jednak nadal nie wiadomo, czy są głównym studiem tworzącym grę czy jedynie wspomagają wewnętrzne studio Nintendo.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że profil, z którego pochodzą informacje, został już zweryfikowany i nie mamy tutaj do czynienia z fejkowym kontem stworzonym przez fana, więc już wkrótce powinniśmy otrzymać więcej szczegółów na temat obu produkcji. W Bandai Namco Singapore znajduje się również wielu deweloperów pracujących swego czasu przy fabularnym Star Wars 1313.

Ridge Racer Type 4 z PSOne – Intro tytułu:

Źródło: https://twitter.com/AllGamesDelta/status/961130255330217984

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów