E3 pełne niespodzianek? Walmart zdradza istnienie Rage 2, Gears Of War 5, Splinter Cell, Just Cause 4 i wielu więcej

| @Thrashaholic_PL | | Przeczytasz w 1 minutę

Kanadyjski oddział sieci Walmart zamieścił dzisiaj na swojej stronie wiele nowych ofert, zdradzających istnienie mnóstwa niezapowiedzianych na ten moment produkcji. Wśród nich znajdziemy m.in. Rage 2, Gears Of War 5, Splinter Cell, Assassin’s Creed, Borderlands 3 i Just Cause 4. Ciężko na ten moment stwierdzić, czy dodane przez firmę gry na pewno znajdują się w produkcji i już wkrótce ujrzymy ich zapowiedź, więc na rozwinięcie sytuacji musimy poczekać do targów E3, które odbędą się już w przyszłym miesiącu. Jedyną nieścisłością, którą z łatwością można zauważyć, jest dodanie do oferty Forza Horizon 5, ponieważ seria nie doczekała się jeszcze czwartej odsłony.

Źródło: https://twitter.com/Wario64/status/994219391997755392

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

The Walking Dead: The Final Season - znamy daty premiery wszystkich epizodów - https://t.co/sN6nseMps6 https://t.co/9MnPXEpm73
Battlefield V - jutro zobaczymy oficjalny zwiastun z Gamescom - https://t.co/EbRaskJn0F https://t.co/gL5UR4Q1T0

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch