Watch Dogs i The Stanley Parable kolejnymi darmowymi grami na Epic Games Store

watch dogs

Epic Games ogłosiło, że w przyszłym tygodniu w ich sklepie za darmo będzie można dorwać pierwszą część Watch Dogs oraz wyjątkowe niezależne doświadczenie w postaci The Stanley Parable. Obie produkcje będą dostępne za darmo w tygodniu 19-26 marca, a wszystko, co trzeba zrobić, aby zagrać w nie za darmo, to dodać je do swojej biblioteki.

Watch Dogs po raz pierwszy wydany w 2014 roku i przedstawiło graczom wizje świata, gdzie wszystko opiera się na hakowaniu. Ponury świat ogarnięty elektroniką mogliśmy oglądać poprzez oczy głównego bohatera, Aidena Pearce’a. Na rynku ukazała się także druga część produkcji Ubisoftu (naszą recenzję Watch Dogs 2 możecie znaleźć pod tym linkiem), a wkrótce swoją premierę będzie miało Watch Dogs Legion – garść informacji o trzeciej odsłonie serii znajdziecie w artykule Mikołaja, o tutaj.

The Stanley Parable zostało wydane w 2013 roku przez studio Galactic Cafe i pozwala nam wcielić się w intrygującą postać o imieniu Stanley, która bada ponury budynek biurowy z prowadzącym go przez świat wszechwiedzącym narratorem.

Obecnie Epic Games Store rozdaje gry Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike i Mutazione. Można je zgarnąć za darmo do 19 marca.