Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

W The Last of Us 2 zmierzymy się z nowym typem zarażonych

The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

W The Last of Us 2 zmierzymy się z nowym typem zarażonych, nazwanych w angielskiej wersji gry Shamblers. O ich specyfikację pokusił się reżyser gry, czyli Neil Druckmann ze studia Naughty Dog.

Shamblersi są efektem kolejnego etapu infekcji. Mogliśmy je zauważyć przez krótką chwilę na opublikowanym niedawno materiale wideo.

„Nowy typ zarażonych będzię zadawać obrażenia obszarowo, za pomocą kwasowego gazu, który spali znajdujące się w pobliżu materiały, a także skórę Ellie. W zwiastunie pokazaliśmy, jak Shamblersi działają w pojedynkę” – wyjaśnił Druckmann.


Warto wspomnieć, że w pierwszej części gry mieliśmy do czynienia z czterema rodzajami mutantów. Byli nimi biegacze, stalkerzy, klikacze, a także purchlaki.

„Chmura, którą wypuszczają nie tylko rani postać, ale też ogranicza jej pole widzenia. Robi się więc naprawdę interesująco, gdy w jednym momencie przyjdzie nam walczyć nie tylko z Shamblersami, ale też z biegaczami, które wybiegają na nas znienacka” – dodał przedstawiciel Naughty Dog.

Reżyser zapowiedział również, że w kontynuacji The Last of Us dowiemy się więcej na temat ewolucji wirusa. Twórca nie ujawnił szczegółów, jednak zdradził, że kluczową rolę w owym procesie odgrywa środowisko i czas w nim spędzony.

The Last Of Us 2 Zarażony

Potyczki z zarażonymi nie należą do najłatwiejszych.

Przypomnijmy, że kilka dni temu twórcy ujawnili również, że lokacje w ich najnowszej produkcji, będą przypominać strukturą ostatnie odsłony serii Uncharted.

The Last of Us 2 jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Premiera 21 lutego 2020 roku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement