W poniedziałek poznamy szczegóły dotyczące Monster Hunter: World na PC

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Monster Hunter World
Monster Hunter World

Świetna informacja dla posiadaczy komputerów osobistych, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery Monster Hunter: World na swojej platformie. Twórcy gry za pośrednictwem serwisu Twitter, poinformowali, że w poniedziałek pojawią się pierwsze szczegóły dotyczące PC-towej wersji ich produkcji.

Na oficjalnym profilu gry Monster Hunter pojawiła się informacja, że już w poniedziałek, 9 lipca o godzinie 18 polskiego czasu, twórcy gry zdradzą datę premiery Monster Hunter: World w wersji na PC. Oprócz daty premiery poznamy również minimalne wymagania sprzętowe oraz formy dystrybucji.

Gra Monster Hunter: World zadebiutowała 26 stycznia w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Za tytuł ten odpowiedzialna jest firma Capcom, a dystrybutorem na terenie Polski jest Cenega. Monster Hunter: World zebrał wiele pochlebnych recenzji, nic więc dziwnego, że posiadacze komputerów osobistych z niecierpliwością czekają, aż tytuł ten trafi na popularne „piecyki”.

Monster Hunter World – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów