W maju zadebiutuje Xbox One S bez napędu optycznego?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Xbox One S All Digital Edition
Xbox One S All Digital Edition

Jak donosi Paul Thurrott, jeden z najbardziej opiniotwórczych blogerów technologicznych na świecie, Microsoft planuje wiosną wydać nowy model konsoli Xbox One S. Sprzęt ma być pozbawiony dysku optycznego, przez to jego cena ma nie przekroczyć 200 dolarów (około 760 zł).

Konsola Xbox One S All-Digital Edition, ma zadebiutować na całym świecie na początku maja, a już w kwietniu będzie można składać na nią zamówienia przedpremierowe. Jej specyfikacja będzie identyczna z tradycyjnym modelem Xbox One S, a jedyna dzieląca je różnica, to brak możliwości korzystania z nośników fizycznych.

Według plotek Microsoft planuje w 2020 roku wydać konsolę nowej generacji w czterech wariantach, a jednym z nich mam być platforma bez napędu. Niewykluczone, że Xbox One S All-Digital Edition to tańsza w produkcji wersja testowa, sprawdzająca czy tego typu sprzęt się przyjmie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów