W maju na konsolach wystartuje otwarta beta wyścigów Onrush

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Onrush, nowa gra wyścigowa od specjalizującego się w tym gatunku studia Codemasters, zostanie w Polsce wydana przez firmę Techland. Tytuł pojawi się na półkach sklepowych 5 czerwca w edycji na PlayStation 4 i Xbox One, ale gracze konsolowi na wypróbowanie nowego dzieła byłych pracowników Evolution Studios, nie będą musieli czekać aż tak długo. Otóż w dniach od 17 do 20 maja odbędą się otwarte beta testy dla posiadaczy platform PlayStation 4 i Xbox One.

Za Onrush odpowiedzialni są pracownicy zamkniętego przez Sony w 2016 roku, brytyjskiego studia Evolution. Twórcy DriveClub i MotorStorm, po przygarnięciu przez Codemasters szybko wzięli się do pracy, której owoc już niebawem będziemy mogli przetestować. Onrush powinien przypaść do gustu miłośnikom dynamicznych, arcadowych wyścigów, na nadmiar których z pewnością nie możemy narzekać.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów