Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

W listopadzie zadebiutuje dodatek This War of Mine: Stories – The Last Broadcast

This War Of Mine The Last Broadcast
This War Of Mine The Last Broadcast

This War of Mine, czyli światowy przebój od polskiego studia 11 bit studios, doczeka się w listopadzie drugiego rozszerzenia. Dodatek zatytułowany The Last Broadcast zadebiutuje na PC 14 listopada, czyli dokładnie w czwartą rocznicę wydania podstawowej wersji gry.

Podczas tworzenia rozszerzenia 11 bit studios połączyło siły z Meg Jayanth, pisarką stojącą za wielokrotnie nagradzaną grą 80 days. Dodatek ma być znacznie większy od poprzedniego DLC zatytułowanego Father’s Promise.

Tomasz Kisilewicz, lider projektu wypowiedział się na temat dodatku:

Oczywiście, zajęło nam to kawał czasu, ale musieliśmy się skupić mocno na stronie emocjonalnej gry i to musiało potrwać. Główny motyw dodatku to cena, jaką płacą ludzie za mówienie prawdy.

W The Last Broadcast oferujemy mnóstwo nowych pomysłów, różne zakończenia, nowe mechaniki, nowe dylematy moralne właśnie o mówieniu prawdy, która kształtuje świat naokoło ludzi, nowe grywalne postacie cywili i nowe miejsca do odwiedzenia w oblężonym mieście Pogoren. To wszystko musiało być tak mocne w odbiorze graczy jak inne historie w This War of Mine.

This War of Mine: Stories – The Last Broadcast  będzie w dniu premiery dostępne za 14.99 zł. Rozszerzenie jest znacznie większe pod względem zawartości od poprzedniego, więc Season Pass zmieni cenę z 16.99 zł na 24.99 zł. Cena ulegnie zmienia dopiero 14 listopada, więc warto zakupić przepustkę sezonową wcześniej, za niższą cenę.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement