W listopadzie zadebiutuje dodatek This War of Mine: Stories – The Last Broadcast

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
This War Of Mine The Last Broadcast
This War Of Mine The Last Broadcast

This War of Mine, czyli światowy przebój od polskiego studia 11 bit studios, doczeka się w listopadzie drugiego rozszerzenia. Dodatek zatytułowany The Last Broadcast zadebiutuje na PC 14 listopada, czyli dokładnie w czwartą rocznicę wydania podstawowej wersji gry.

Podczas tworzenia rozszerzenia 11 bit studios połączyło siły z Meg Jayanth, pisarką stojącą za wielokrotnie nagradzaną grą 80 days. Dodatek ma być znacznie większy od poprzedniego DLC zatytułowanego Father’s Promise.

Tomasz Kisilewicz, lider projektu wypowiedział się na temat dodatku:

Oczywiście, zajęło nam to kawał czasu, ale musieliśmy się skupić mocno na stronie emocjonalnej gry i to musiało potrwać. Główny motyw dodatku to cena, jaką płacą ludzie za mówienie prawdy.

W The Last Broadcast oferujemy mnóstwo nowych pomysłów, różne zakończenia, nowe mechaniki, nowe dylematy moralne właśnie o mówieniu prawdy, która kształtuje świat naokoło ludzi, nowe grywalne postacie cywili i nowe miejsca do odwiedzenia w oblężonym mieście Pogoren. To wszystko musiało być tak mocne w odbiorze graczy jak inne historie w This War of Mine.

This War of Mine: Stories – The Last Broadcast  będzie w dniu premiery dostępne za 14.99 zł. Rozszerzenie jest znacznie większe pod względem zawartości od poprzedniego, więc Season Pass zmieni cenę z 16.99 zł na 24.99 zł. Cena ulegnie zmienia dopiero 14 listopada, więc warto zakupić przepustkę sezonową wcześniej, za niższą cenę.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów