Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

MOBILE

This War of Mine – sprzedano ponad 4,5 miliona sztuk

This War Of Mine
This War Of Mine

This War of Mine przekroczyło granicę 4,5 miliona sprzedanych egzemplarzy – poinformowała firma 11 bit studios.

Oprócz wspomnianej wyżej wiadomości, twórcy gry opublikowali również garść ciekawych statystyk, dotyczących swojej produkcji.

Dowiadujemy się, że najwięcej egzemplarzy gry sprzedano w Stanach Zjednoczonych, natomiast najmniej na Wyspie Bożego Narodzenia. Produkcja 11 bit studios znalazła tam jednego nabywcę.

Twórcy na infografice podkreślają również, że 500 tysięcy dolarów zebranych ze sprzedaży dodatków do gry, zostało przekazane na konto organizacji War Child.

Deweloperzy chwalą się także, że ich produkcja została doceniona przez światowe media. Grę chwaliły chwalił m.in. New York Times czy The Washington Post i zdobyła ponad 100 nagród w różnych plebiscytach.

11 bit studios poinformowało również, że nowy samodzielny dodatek fabularny, Father’s Promise, dostępny jest od 27 marca na urządzeniach mobilnych z system iOS oraz Android.

Przypomnijmy, że produkcja rodzimego studia zadebiutowała na rynku w listopadzie 2014 roku na komputerach osobistych. Rok później tytuł trafił na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

W 2016 roku gra pojawiła się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, otrzymując podtytuł „The Little Ones”. W listopadzie ubiegłego roku produkcja 11 bit studios wzbogaciła również bibliotekę Nintendo Switch.

Advertisement. Scroll to continue reading.

This War of Mine – infografika zawierające statystyki

Twom Infografika Całość

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement