Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

This War of Mine – sprzedano ponad 4,5 miliona sztuk

This War Of Mine
This War Of Mine

This War of Mine przekroczyło granicę 4,5 miliona sprzedanych egzemplarzy – poinformowała firma 11 bit studios.

Oprócz wspomnianej wyżej wiadomości, twórcy gry opublikowali również garść ciekawych statystyk, dotyczących swojej produkcji.

Dowiadujemy się, że najwięcej egzemplarzy gry sprzedano w Stanach Zjednoczonych, natomiast najmniej na Wyspie Bożego Narodzenia. Produkcja 11 bit studios znalazła tam jednego nabywcę.

Twórcy na infografice podkreślają również, że 500 tysięcy dolarów zebranych ze sprzedaży dodatków do gry, zostało przekazane na konto organizacji War Child.

Deweloperzy chwalą się także, że ich produkcja została doceniona przez światowe media. Grę chwaliły chwalił m.in. New York Times czy The Washington Post i zdobyła ponad 100 nagród w różnych plebiscytach.

11 bit studios poinformowało również, że nowy samodzielny dodatek fabularny, Father’s Promise, dostępny jest od 27 marca na urządzeniach mobilnych z system iOS oraz Android.

Przypomnijmy, że produkcja rodzimego studia zadebiutowała na rynku w listopadzie 2014 roku na komputerach osobistych. Rok później tytuł trafił na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

W 2016 roku gra pojawiła się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, otrzymując podtytuł „The Little Ones”. W listopadzie ubiegłego roku produkcja 11 bit studios wzbogaciła również bibliotekę Nintendo Switch.

Advertisement. Scroll to continue reading.

This War of Mine – infografika zawierające statystyki

Twom Infografika Całość

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Samuraj wezwany do spalenia miasta faktycznie wstał, ale zaraz potem runął jak długi, wybijając sobie przy okazji kilka zębów. Tak pokrótce można by opisać...

PC

Jeśli gracie w Cyberpunk 2077 na pewno wiecie kim jest Panam Palmer. Panam to najemniczka, była członkini nomadzkiej rodziny Aldecaldos. Aktorka Tristin Mays i...

PUBLICYSTYKA

Świat odetchnął w dniu, gdy pojawiły się pierwsze recenzje Cyberpunka 2077. Po jego premierze rozpalił się jednak na nowo, a rozpędzony do granic możliwości...

TOP LISTA

Już od pięciu lat tworzymy rankingi, w których zestawiamy najlepsze produkcje mijających 12 miesięcy. To zawsze świetna zabawa, ale również okazja do refleksji i...

Advertisement