This War of Mine – sprzedano ponad 4,5 miliona sztuk

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
This War Of Mine
This War Of Mine

This War of Mine przekroczyło granicę 4,5 miliona sprzedanych egzemplarzy – poinformowała firma 11 bit studios.

Oprócz wspomnianej wyżej wiadomości, twórcy gry opublikowali również garść ciekawych statystyk, dotyczących swojej produkcji.

Dowiadujemy się, że najwięcej egzemplarzy gry sprzedano w Stanach Zjednoczonych, natomiast najmniej na Wyspie Bożego Narodzenia. Produkcja 11 bit studios znalazła tam jednego nabywcę.

Twórcy na infografice podkreślają również, że 500 tysięcy dolarów zebranych ze sprzedaży dodatków do gry, zostało przekazane na konto organizacji War Child.

Deweloperzy chwalą się także, że ich produkcja została doceniona przez światowe media. Grę chwaliły chwalił m.in. New York Times czy The Washington Post i zdobyła ponad 100 nagród w różnych plebiscytach.

11 bit studios poinformowało również, że nowy samodzielny dodatek fabularny, Father’s Promise, dostępny jest od 27 marca na urządzeniach mobilnych z system iOS oraz Android.

Przypomnijmy, że produkcja rodzimego studia zadebiutowała na rynku w listopadzie 2014 roku na komputerach osobistych. Rok później tytuł trafił na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

W 2016 roku gra pojawiła się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, otrzymując podtytuł „The Little Ones”. W listopadzie ubiegłego roku produkcja 11 bit studios wzbogaciła również bibliotekę Nintendo Switch.

This War of Mine – infografika zawierające statystyki

Twom Infografika Całość

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów