This War of Mine: Complete Edition trafi w listopadzie na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
This War Of Mine Complete Edition
This War Of Mine Complete Edition

This War of Mine, czyli kultowa już produkcja od polskiego studia 11 bit studios, zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 27 listopada. Gra pierwotnie pojawiła się w 2014 roku na komputerach osobistych i od tego czasu zdołała już podbić platformy PlayStation 4, Xbox One oraz urządzenia mobilne.

This War of Mine to antywojenna opowieść, która skupia się na losach ludzi w czasie współczesnego konfliktu. Gracz musi w niej zmierzyć się ciężarem życia w oblężonym mieście oraz spróbować zachować godność w najgorszym z możliwych czasów. Produkcja od premiery jest nieustannie rozwijana. Do tej pory podstawowa wersja gry wzbogacona została dodatkiem Father’s Promise oraz The Little Ones, a 14 listopada zadebiutuje nowe rozszerzenie The Last Broadcast (pisaliśmy o nim tutaj).

Na Nintendo Switch zadebiutuje edycja This War of Mine: Complete Edition, wzbogacona o wszystkie wydane dotąd rozszerzenia. Gra będzie dostępna w cenie $39.99 w wersji cyfrowej oraz pudełkowej, wydanej wspólnymi siłami z Koch Media Deep Silver.

Zwiastun This War of Mine: Complete Edition

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów