W GTA Online wprowadzono nowy motocykl i bonus za misje związane z handlem bronią

Gta Online Nagasaki
Gta Online Nagasaki

Jak co tydzień GTA Online zostało wzbogacone o nowe treści. W tym tygodniu dodano nowy trzykołowy motocykl Nagasaki Stryder. Pojazd zakupić można w Legendary Motorsport. Jest tam reklamowany tymi słowami:

„Dwa nie są złe, ale trzy są najlepsze. Trzy koła. Trzy liczby na prędkościomierzu. Trzy kilogramy potu i łzy radości kiedy podążasz do ekstazy i wolności przez pustynię Lady, owinięty chmurą piasku i dziękując Nagasaki za pokazanie ci drogi nowym Stryderem.”

Ponadto dealerzy broni (oczywiście z Los Santos) mają szczęście, ponieważ od dziś do 11 marca zarobią dwa razy więcej GTA $ i RP w misjach związanych z handlem bronią. Również po podłączeniu się do gry w tym tygodniu otrzymasz bezpłatne białe koszulki Overflod i Nagasaki.

Warto zatrzymać się także w kasynie, ponieważ w tym tygodniu można wygrać spersonalizowany pojazd Overflod Imorgon.

GTA Online rabaty

W grze jest dostępny 35% rabat na mobilne centra operacyjne i pojazdy Imponte Ruiner 2000, Karin Sultan RS oraz Declasse Scramjet. Użytkownicy Twitch Prime skorzystają z 35% rabatu na Rune Zhaba, dodatkowego 10% rabatu na produkty ze zniżką w tym tygodniu oraz pełnego zwrotu kosztów zakupu nieruchomości rekreacyjnej Pixel Pete’s.

Gta Online Aktualizacja
Gta Online Aktualizacja


Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/61477/Nagasaki-Stryder-Now-Available-in-GTA-Online