Red Dead Redemption 2 Online nie będzie konkurować z GTA Online

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Na razie o Red Dead Redemption 2 nie wiemy zbyt wiele oprócz tego, że będzie przedstawiał epicką opowieść w klimatach Dzikiego Zachodu. Gra zapewni graczom mnóstwo zabawy w ogromnym i atmosferyczne świecie nie tylko w trybie dla jednego gracza, ale również w rozgrywce sieciowej. Take-Two na spotkaniu z inwestorami podało kilka nowych informacji na temat Red Dead Redemption 2. Produkcja ma zadebiutować jesieniom tego roku, ale niestety nadal nie poznaliśmy dokładnej daty premiery.

Na spotkaniu Take-Two zapewniało, że tytuł nie będzie konkurować z trybem GTA Online (który w końcu nadal jest niesamowicie popularny). Ciekawostką jest to, że GTA V w 2016 roku sprzedało lepiej niż rok wcześniej. Do tego w grudniu 2016 GTA Online pobiło również rekord użytkowników.

Sukces Red Dead Redemption 2, ma być napędzany przez jego jakość, a sama rozgrywka online mimo, że będzie oparta na podobnym schemacie ma jednak znacznie się różnić.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów