Red Dead Redemption 2 Online nie będzie konkurować z GTA Online

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Na razie o Red Dead Redemption 2 nie wiemy zbyt wiele oprócz tego, że będzie przedstawiał epicką opowieść w klimatach Dzikiego Zachodu. Gra zapewni graczom mnóstwo zabawy w ogromnym i atmosferyczne świecie nie tylko w trybie dla jednego gracza, ale również w rozgrywce sieciowej. Take-Two na spotkaniu z inwestorami podało kilka nowych informacji na temat Red Dead Redemption 2. Produkcja ma zadebiutować jesieniom tego roku, ale niestety nadal nie poznaliśmy dokładnej daty premiery.

Na spotkaniu Take-Two zapewniało, że tytuł nie będzie konkurować z trybem GTA Online (który w końcu nadal jest niesamowicie popularny). Ciekawostką jest to, że GTA V w 2016 roku sprzedało lepiej niż rok wcześniej. Do tego w grudniu 2016 GTA Online pobiło również rekord użytkowników.

Sukces Red Dead Redemption 2, ma być napędzany przez jego jakość, a sama rozgrywka online mimo, że będzie oparta na podobnym schemacie ma jednak znacznie się różnić.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Among the Sleep zmierza na Nintendo Switch https://t.co/ayFArgYAGu https://t.co/gYRX8rkaMJ
Yakuza Kiwami już w przyszłym miesiącu trafi na komputery osobiste https://t.co/QkQjeeSXEM https://t.co/JVaz93fRyF

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch