W Ghostwire: Tokyo od dzisiaj dostępne na PS5 i PC. Zobacz premierowy zwiastun

Ghostwire Tokyo
Ghostwire Tokyo

Studio Tango Gameworks oraz wydawca Bethesda Softworks mają dzisiaj powód do radości, gdyż gra Ghostwire: Tokyo w końcu zadebiutowała na PlayStation 5 i PC.

Recenzje Ghostwire: Tokyo pojawiły się w sieci już kilka dni temu i raczej zapowiadają bardzo solidną produkcję. Podobnego zdania jest Tomek, który w swojej recenzji nie szczędzi pochwał pod adresem nowej produkcji Tango Gameworks.

W Ghostwire: Tokyo miasto nawiedziły mordercze siły nadprzyrodzone, a trująca mgła spowodowała zniknięcie mieszkańców Tokio. W tej przygodowej grze akcji musisz opanować mistyczne sztuki eterycznego tkania, starając się jednocześnie pokonać groźnego Hannyę i jego zwolenników, Przybyszów, którzy zawładnęli miastem. Te nadprzyrodzone istoty wędrują po oszałamiającym świecie Ghostwire, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która jest wyrazem uwielbienia dla Tokio, jego ciekawostek i sekretów.

Ghostwire: Tokyo przeniesie cię do intrygującego świata pełnego postaci z japońskich legend, folkloru oraz opowieści. Historie te były inspiracją dla wielu niezwykłych stworzeń, które można spotkać w grze, nadając Ghostwire prawdziwie tokijski klimat.

Gracze, którzy pragną wejść głębiej w świat Ghostwire, mogą to zrobić dzięki Ghostwire: Tokyo – Preludium. W tej dostępnej bezpłatnie na PS5, PS4 i PC pasjonującej opowieści wizualnej dołączasz do tajemniczego KK i jego grupy detektywów od zjawisk nadprzyrodzonych, którzy próbują rozwiązać sprawę niezwykłych zniknięć.