Vampyr doczeka się ważnej aktualizacji jeszcze tego lata

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Vampyr
Vampyr

Pomimo, że Vampyr nie spełnił pokładanych w nim nadziei i duża część graczy zawiodła się na tym tytule, to ekipa Dontnod Entertainment postanowiała nie porzucać swojej ostatniej produkcji. Twórcy zapowiedzieli, że Vampyr jeszcze tego lata otrzyma dość sporą aktualizacje.

Zapowiedziany patch ma wprowadzić dwa, nowe poziomy trudności, które sprawią, że radość z rozgrywki czerpać będą zarówno gracze, którzy nie zapoznali się jeszcze z grą Vampyr, jak i Ci, którzy zdążyli już wcielić się w tytułowe monstrum. Dzięki nowym poziomom produkcja studia Dontnod Entertainment stanowić będzie jeszcze większe wyzwanie niż dotychczas. Nie zabraknie również różnego rodzaju usprawnień i drobnych poprawek technicznych.

Poza wspomnianymi wyżej elementami, letnia aktualizacja ma wprowadzić  tryb „Historia”. Dzięki niemu gracze będą mogli skupić się głównie na fabule, a wszystkie elementy gry związane z potyczkami, pójdą w odstawkę. Wprowadzenie takiego rodzaju zabawy wydaję się być bardzo dobrym posunięciem. Może bowiem przyciągnąć do produkcji graczy, których do tej pory odstraszał dość wymagający poziom trudności starć z oponentami. Warto jednak pamiętać, że w ten sposób tracimy cenne punkty doświadczenia, które zyskujemy m.in. właśnie poprzez stawianie czoła przeciwnikom.

Przypomnijmy, że Vampyr zadebiutował 5 czerwca tego roku. Tytuł ten trafił na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One

Vampyr – zwiastun premierowy

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2018/07/vampyr-new-game-modes-announced-story.html

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów